HAKKIMIZDA

Starsan Spor Giyim 1987 yılında kurulmuş, günümüze kadar sektöre getirdiği yeniliklerle kendinden söz ettirmiş, tekstil sektörünün köklü firmalarındandır.

Klasik anlayışın aksine yapmış olduğu AR-GE çalışmalarıyla sektöre yön veren Starsan Spor Giyim, şıklıktan ve kaliteden ödün vermeden dünyanın en güvenli motosiklet pantolonlarını üretmek için yaptığı geliştirmelerinin sonucunda MOTOBIKE JEANS MOTORCU PANTOLONLARI' nı üretti.

 

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır.

 

VİZYONUMUZ

Ulusal / uluslararsı pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak, gelişmekte olan tekstil sektörüne yapmakta olduğumuz AR-GE çalışmalarıyla yön vermek.

 


 

MOTOSİKLET PANTOLONLARIMIZ HAKKINDA 
Bizler motor dünyası hakkında sizlere doğru bilgiyi ulaştırmak için çaba göstermekteyiz.
Bizim burada belirttiğimiz bilgiler, hangi ürünü alacakları konusunda akıllı kararlar verecek akıllı insanlar içindir.
Sizlerin de çok iyi bildiğiniz gibi karayolu trafik kazalarında, motosiklet sürücüleri için yaralanmaya karşı tek koruma, kaza anında kişinin giymiş olduğu giyecektir.


Motosiklet sürücülerinin maruz kaldığı tehlikeler; - Yol şartları veya arazinin yapısı, - İklim şartları, - Trafik şartları, - Motosikletin sürüldüğü durumdaki hızı ve - Sürücünün tecrübesi gibi fiziksel şartlara bağlı olarak geniş bir aralıkta değişir.


EN 13595-1: 2002 Standardı, motosiklet sürücülerinin, mekanik yaralanmalarına karşı koruma sağlamak üzere amaçlanmış sürücü ceketleri,  pantolonları ve tek veya parçalı takımlar için genel kuralları kapsar.


Güvenilir bir elbise ve bu elbisenin yapımında kullanılan malzemeler standartta belirtilen korunma bölgelerinde; aşınma direnci, darbeli kesme direnci ve patlama dayanımı (kopçalar, birleşme yerleri ve malzemeler) gibi özelliklerde istenilen performans seviyelerine ulaşmalıdır.

 

Starsan Spor Giyim'in üretmiş olduğu Motobike Jeans marka motorcu pantolonları  size standart üstü koruma sağlar.